Role (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Role
az: Rollar

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: Form mode
az: Forma rejimi
