Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: User
es: Usuario

en: Field type
es: Tipo de campo

en: Role
es: Rol

en: Account settings
es: Configuración de la cuenta

en: Registration status
es: Estado del Registro

en: Registration
es: Registro

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: View mode
es: Modo de vista

en: Appearance settings
es: Opciones de apariencia

en: Installed themes
es: Temas instalados
