Role (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Role
gl: Rol

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Installed themes
gl: Temas instalados
