Role (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Role
gu: હોદો

en: Installed themes
gu: સ્થાપિત થયેલ થીમ્સ
