Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Role
hr: Uloga

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa
