Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: Registration
kk: Тіркелу
