Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо
