Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: User
nl: Gebruiker

en: Field type
nl: Veldtype

en: Role
nl: Rol

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Registration status
nl: Inschrijvingsstatus

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Appearance settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Installed themes
nl: Geïnstalleerde thema's
