Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: Field type
pl: Typ pola

en: Role
pl: Rola

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Registration status
pl: Status rejestracji

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Appearance settings
pl: Ustawienia wyglądu

en: Installed themes
pl: Zainstalowane skórki
