Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: User
uk: Користувач

en: Field type
uk: Тип поля

en: Role
uk: Роль

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Form mode
uk: Режим форми

en: Select field
uk: Оберіть поле

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Appearance settings
uk: Налаштування вигляду

en: Installed themes
uk: Встановлені теми
