Role (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
