Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: User
vi: Người dùng

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Role
vi: Vai trò

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản

en: Registration
vi: Đăng ký

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
