Role (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Role
ar: الدور

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: Field description
ar: وصف الحقل

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
