Role Total Control (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
