Role Total Control (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Role
el: Ρόλος

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Appearance settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Installed themes
el: Εγκατεστημένες θεματικές παραλλαγές
