Role Total Control (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Default
da: Standard

en: User
da: Bruger

en: Field type
da: Felttype

en: Role
da: Rolle

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: Registration status
da: Tilmeldingsstatus

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Registration settings
da: Indstillinger for tilmelding

en: Field description
da: Felt beskrivelse

en: Appearance settings
da: Udseende

en: Installed themes
da: Installerede temaer
