Role Total Control (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User
fa: کاربر

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Role
fa: نقش

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Installed themes
fa: قالب‌های نصب شده
