Role (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: User
ja: ユーザー

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Role
ja: 役割

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Field description
ja: フィールドの説明

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Appearance settings
ja: テーマの設定

en: Installed themes
ja: インストール済みテーマ
