Role Total Control (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Role
km: តួនាទី

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី
