Role (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: Field type
he: סוג שדה

en: Role
he: תפקיד

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: About
he: אודות

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Select field
he: בחר שדה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Installed themes
he: תבניות עיצוב מותקנות
