Role (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: Role
hi: भूमिका

en: Account settings
hi: खाता संचालन

en: About
hi: के बारे में

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Installed themes
hi: स्थापित थीम्स
