Role (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Role
hy: Դեր

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
