Role (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: About
ku: دەربارە
