Role (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: About
ne: बारेमा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
