Role (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: Field type
pl: Typ pola

en: Role
pl: Rola

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: About
pl: O stronie

en: Registration status
pl: Status rejestracji

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Registration settings
pl: Ustawienia rejestracji

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Appearance settings
pl: Ustawienia wyglądu

en: Installed themes
pl: Zainstalowane skórki
