Role (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Field type
sr: Tип поља

en: Role
sr: Улога

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Installed themes
sr: Инсталиране теме
