Role (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Role
sv: Roll

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: About
sv: Om

en: Registration status
sv: Status på registrering

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Registration settings
sv: Inställningar för registrering

en: Field description
sv: Fältbeskrivning

en: Select field
sv: Välj fält

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Appearance settings
sv: Inställningar för utseende

en: Installed themes
sv: Installerade teman
