Role (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: View mode
th: โหมดของวิว
