Role (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: User
id: Pengguna

en: Field type
id: Jenis bidang isian

en: Role
id: Peran

en: Account settings
id: Pengaturan keanggotaan

en: About
id: Tentang

en: Form mode
id: Mode borang

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Appearance settings
id: Pengaturan tampilan

en: Installed themes
id: Tema-tema terpasang
