Role (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: User
nl: Gebruiker

en: Field type
nl: Veldtype

en: Role
nl: Rol

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: About
nl: Over

en: Registration status
nl: Inschrijvingsstatus

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Registration settings
nl: Inschrijvingsinstellingen

en: Field description
nl: Veldbeschrijving

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Appearance settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Installed themes
nl: Geïnstalleerde thema's

en: The alias path has to start with a slash.
nl: Het alias pad moet beginnen met een slash.
