Role (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Registration
sk: Registrácia

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Appearance settings
sk: Nastavenia vzhľadu

en: Installed themes
sk: Nainštalované témy
