Role Expire (2.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: @name format: @date
el: Μορφοποίηση @name: @date
