Role Expire (2.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Invalid date format.
eu: Baliogabeko data formatua.

en: @name format: @date
eu: @name formatua: @date
