Role Expire (2.0.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: User
he: משתמש

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.
