Role Expire (2.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.
