Role Expire (2.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Timezone
th: เขตเวลา
