Role Expire (2.0.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: Custom date format
ta: விருப்ப தேதி வடிவம்
