Role Expire (2.0.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Date format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: Roles
da: Roller

en: Timezone
da: Tidszone

en: Role expiration
da: Rolleudløb

en: Custom date format
da: Tilpasset datoformat

en: Invalid date format.
da: Ugyldigt datoformat.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
da: Hvis du vælger "Brugerdefineret", bør du læse <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">PHP dokumentationen</a> om datoformater. Ellers skal du indtaste antallet af forskellige tidsenheder der skal vises (standardværdien er 2).

en: Timezone to be used for date output.
da: Tidszonen som bruges til dato-output.

en: - Default site/user timezone -
da: - Standard site/bruger-tidszone -
