Role Expire (2.0.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: User
is: Notandi

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Roles
is: Hlutverk

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Invalid date format.
is: Ógilt dagsetningarsnið.
