Role Expire (3.0.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Invalid date format.
az: Yanlış tarix formatı.

en: Timezone to be used for date output.
az: Tarix çıxışı üçün istifadə olunacaq saat qurşağı.

en: - Default site/user timezone -
az: - Defolt sayt/istifadəçi saat qurşağı -
