Role Expire (3.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ
