Role Expire (3.0.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: User
ar: مستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصّص

en: Roles
ar: الأدوار

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Custom date format
ar: صيغة التاريخ المخصصة

en: Invalid date format.
ar: صيغة التاريخ غير صحيحة.

en: @name format: @date
ar: @name نمط: @date
