Role Expire (3.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер
