Role Expire (3.0.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា
