Role Expire (4.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر
