Role Expire (4.0.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: General settings
bg: Общи настройки

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли
