Role Expire (4.0.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Roles
hy: Դերեր

en: Timezone
hy: ժամագոտի
