Role Expire (4.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom
sv: Anpassad

en: Roles
sv: Roller

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Role expiration
sv: Rollens utgångsdatum

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat

en: Invalid date format.
sv: Ej godkänt datumformat.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
sv: Om "Anpassad", se <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">PHP:s dokumentation</a> för datumformat. Annars skriver du in det antal olika tidsenheter att visa, vilket som förvalt är två.

en: Timezone to be used for date output.
sv: Tidszon som skall användas för utskrift av datum.

en: - Default site/user timezone -
sv: - Förvald tidszon för webbplats/användare -
