Role Expire (4.1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты
