Role Expire (4.1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Roles
mn: Үүргүүд
